Welness

Zpříjemněte si večer


Wellness v době suchých měsíců červen, červenec, srpen, září

Najděte svou duševní rovnováhu a dopřejte svému tělu odpočinek v našem malém wellness v nádherné lokalitě malebných Beskyd.

Wellness je umístěno ve spodní části chaty, kde je rovněž vstup do wellness. Prosklená část umožňuje užívat si výhled do krajiny přímo z hydromasážní vany a částečně i ze sauny. Wellness je vybaveno infrasaunou pro 3 osoby, hydromasážní vanou s barevnou chromoterapií, dále pak dvěma lehátky z týkového dřeva a velkou relaxační lávovou lampou. K dispozici jsou zde ručníky a župany velikost L a desinfikovaná obuv pro wellness.CENÍK

V době suchých letních měsíců (obvykle červenec, srpen, září) není wellness k dispozici. V provozu pouze za deštivého počasí.

Wellness lze pronajmout pouze na celou délku pobytu, NE POUZE na určité dny. V den příjezdu se skládá kauce pro wellness ve výši 2.000 Kč, která je po bezproblémovém předání chaty v den odjezdu vrácena zpět.

Cena za wellness je 500 Kč za den.Sleva na wellness

V průběhu celého roku ve dnech ÚTERÝ a STŘEDA je cena za wellness snížena o 50%, tj. 250 Kč za den.

Infrasauna

Spotřeba 2 KW/h, tj. cca 13 Kč za hodinu provozu. Saunování v infrasauně-infrakabině probíhá na úplně jiném principu než saunování v sauně finské. Do sauny vstupujeme se 3 ručníky (na jeden si sedáme, druhý je pod nohy a třetí slouží na otírání potu) tělo tedy vůbec nepřichází do styku s dřevem, škodlivé látky odcházející z těla potem, pravidelně v průběhu saunování otíráme. Děti se smějí saunovat pouze pod dohledem rodičů, protože se jedná o elektrické zařízení s horkými panely a děti by se mohly popálit. Saunujte se z bezpečnostních důvodů vždy v přítomnosti další osoby – riziko kolapsu!!!! Podrobné informace o provozu sauny naleznete přímo na chatě.

 • Účinky infrasauny
  • napomáhá odbourávat nežádoucí látky z těla.
  • zvyšuje prokrvení a rychlost metabolismu.
  • odbourává toxické látky
  • urychluje rekonvalescenci po těžké fyzické námaze
  • eliminuje dopady chronického stresu na organismus a má pozitivní vliv na pokožku.

Hydromasážní vana

Je určena pro 2 osoby, hodina koupání - spotřeba el.energie cca 30 Kč. Vana je vybavena perličkovou koupelí a masážními tryskami. Dále pak barevnou chromoterapií. Všeobecně je známo, že barvy obsahují léčivou sílu. Barevná terapie pomáhá uvést energetická centra našeho těla do rovnováhy, nahrazuje ztracenou energii, osvěžuje a omlazuje. Hydromasážní vanu mohou používat děti výhradně za dozoru rodičů. V této vaně je mimo jiné přísně zakázáno se potápět, silné nasávání vody do trysek by mohlo způsobit kompletní odtržení všech vlasů od kůže.

Najděte svou duševní rovnováhu