Welness

Zpříjemněte si večer


Wellness

Najděte svou duševní rovnováhu a dopřejte svému tělu odpočinek v našem malém wellness v nádherné lokalitě malebných Beskyd.

Wellness je umístěno ve spodní části chaty, kde je rovněž vstup do wellness. Prosklená část umožňuje užívat si výhled do krajiny přímo z hydromasážní vany a částečně i ze sauny. Wellness je vybaveno infrasaunou pro 3 osoby, hydromasážní vanou s barevnou chromoterapií, dále pak dvěma lehátky z týkového dřeva a velkou relaxační lávovou lampou. K dispozici jsou zde ručníky a župany velikost L a desinfikovaná obuv pro wellness.CENÍK

V době suchých letních měsíců (obvykle červenec, srpen, září) není wellness k dispozici. V provozu pouze za deštivého počasí.

Wellness lze pronajmout pouze na celou délku pobytu, NE POUZE na určité dny. V den příjezdu se skládá kauce pro wellness ve výši 2.000 Kč, která je po bezproblémovém předání chaty v den odjezdu vrácena zpět.

Cena za wellness je 500 Kč za den.

Příklad

Obdobi
2 noci víkendový pobyt 2200 Kč + wellness 1000 Kč, CELKEM 3.200 Kč + spotřeba elektrické energie)


Sleva na wellness

V průběhu celého roku ve dnech ÚTERÝ a STŘEDA je cena za wellness snížena o 50%, tj. 250 Kč za den.

Infrasauna

Spotřeba 2 KW/h, tj. cca 13 Kč za hodinu provozu. Saunování v infrasauně-infrakabině probíhá na úplně jiném principu než saunování v sauně finské. Do sauny vstupujeme se 3 ručníky (na jeden si sedáme, druhý je pod nohy a třetí slouží na otírání potu) tělo tedy vůbec nepřichází do styku s dřevem, škodlivé látky odcházející z těla potem, pravidelně v průběhu saunování otíráme. Děti se smějí saunovat pouze pod dohledem rodičů, protože se jedná o elektrické zařízení s horkými panely a děti by se mohly popálit. Saunujte se z bezpečnostních důvodů vždy v přítomnosti další osoby – riziko kolapsu!!!! Podrobné informace o provozu sauny naleznete přímo na chatě.

 • Účinky infrasauny
  • napomáhá odbourávat nežádoucí látky z těla.
  • zvyšuje prokrvení a rychlost metabolismu.
  • odbourává toxické látky
  • urychluje rekonvalescenci po těžké fyzické námaze
  • eliminuje dopady chronického stresu na organismus a má pozitivní vliv na pokožku.

Hydromasážní vana

Je určena pro 2 osoby, hodina koupání - spotřeba el.energie cca 30 Kč. Vana je vybavena perličkovou koupelí a masážními tryskami. Dále pak barevnou chromoterapií. Všeobecně je známo, že barvy obsahují léčivou sílu. Barevná terapie pomáhá uvést energetická centra našeho těla do rovnováhy, nahrazuje ztracenou energii, osvěžuje a omlazuje. Hydromasážní vanu mohou používat děti výhradně za dozoru rodičů. V této vaně je mimo jiné přísně zakázáno se potápět, silné nasávání vody do trysek by mohlo způsobit kompletní odtržení všech vlasů od kůže.

Lávová lampa

Dotváří celkovou klidnou atmosféru ve wellness. Pohled na voskové bubliny klesající a stoupající v proskleném válci vám navodí pocit klidu a pohody. Lávový efekt se naplno projeví cca po 50-ti minutách. Lampa dosahuje teploty až 100°C, proto je zakázáno se jí dotýkat - hrozí popáleniny.

Najděte svou duševní rovnováhu